fbpx
Pomagam migiem

Ubezpieczenie fotowoltaiki

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych

Jeśli jesteś posiadaczem instalacji fotowoltaicznych lub kolektorów słonecznych, pewnie już wiesz, ile możesz dzięki nim zaoszczędzić.
Wiesz też, ile kosztuje inwestycja w to nowoczesne rozwiązanie. Już teraz zadbaj o to, aby w razie uszkodzenia, lub zniszczenia Twoja inwestycja mogła powrócić do funkcjonalności i służyć Ci nadal.
Dzięki ubezpieczeniu Twoja instalacja energii odnawialnej będzie chroniona przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wiener – Vienna Incurance Group.

Co możesz ubezpieczyć?

  • instalacje fotowoltaiczne
  • kolektory słoneczne

Zakres ubezpieczenia:

  • nieprzewidziane zdarzenia losowe, które obejmują 18 zjawisk takich jak:
    dewastacja, grad, huk ponaddźwiękowy, huragan, lawina, napór śniegu, osuwanie się ziemi, powódź, pożar, przepięcia (szkody elektryczne), trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna, uderzenie pojazdu, upadek obiektów, upadek statku powietrznego, wandalizm, zapadanie się ziemi, zalanie
  • zniszczenia w wyniku akcji ratowniczej w związku z wyżej wymienionymi zdarzeniami losowymi
  • utrata lub zaginięcie instalacji wskutek kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rozboju

Jak kupić ubezpieczenie?
Szybko i wygodnie – wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu!
Kliknij w przycisk poniżej – zostaniesz przeniesiony w stronę naszego partnera – Towarzystwa Ubezpieczeń Vienna Insurance Group
I postępuj zgodnie z instrukcją.

UBEZPIECZAM MOJĄ FOTOWOLTAIKĘ

W razie pytań dotyczących skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w zakupie polisy.

Ubezpieczenie fotowoltaiki w Brek Ubezpieczenia. To takie proste!

Interesuje Cię sprawdzone i niedrogie ubezpieczenie fotowoltaiki, specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! W Brek Ubezpieczenia oferujemy Ci nowoczesną koncepcję ubezpieczenia Twojej instalacji fotowoltaicznej, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i spokój na lata. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przygotujemy optymalną i indywidualnie wyselekcjonowaną ofertę. To takie proste!

Fotowoltaika – ubezpieczenie, którego potrzebujesz

Każdy, kto podejmuje się inwestycji w przydomową elektrownię słoneczną, wie, z jakimi zagrożeniami może wiązać się jej posiadanie oraz jak bardzo delikatna może okazać się fotowoltaika. Ubezpieczenie fotowoltaiczne obejmuje gotową do wykorzystania instalację, w tym wszystkie jej komponenty. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa przed ryzykiem poniesienia wielu szkód materialnych. To przede wszystkim ubezpieczenie biorące pod uwagę zdarzenia losowe – siły natury takie jak pożar, burze, ekstremalne mrozy czy gradobicie, które sprawią, że Twoja instalacja może stać się częściowo lub całkowicie bezużyteczna. Ponadto nasze ubezpieczenie uchroni Cię przed stratami wynikającymi z kradzieży elementów instalacji, w tym jej rozboju oraz aktami wandalizmu.

Ubezpieczenie fotowoltaiki a ubezpieczenie domu w Brek Ubezpieczenia

Instalacja fotowoltaiczna zwykle kojarzona jest ze sporą inwestycją. W grę wchodzi nie tylko zakup nowoczesnych modułów, ale także ich montaż oraz ubezpieczenie fotowoltaiki. Choć niektórzy właściciele instalacji nie ubezpieczają jej, ponieważ mają już ubezpieczony dom, warto wiedzieć, że ubezpieczenie domu a paneli to dwie osobne kwestie. W przypadku uszkodzenia instalacji fotowoltaicznej możesz liczyć się z poniesieniem wysokich kosztów wymiany i naprawy jej elementów, ponieważ systemy fotowoltaiczne zwykle nie są objęte podstawowym ubezpieczeniem budynku.

Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w Brek Ubezpieczenia

W ciągu ostatniej dekady, w czasie której nastąpił boom fotowoltaiczny, rozwinął się nie tylko rynek coraz bardziej wydajnych paneli słonecznych; rozwinął się również rynek ich ubezpieczeń. W Brek na bieżąco aktualizujemy ochronę ubezpieczeniową zgodną z obecnymi standardami, dbając o interesy naszych Klientów i reagując na innowacje. Z nami zyskujesz gwarancję, że Twoje ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych będzie dostosowane do tych standardów. Ponadto, wiedząc, jak sporym kosztem jest instalacja fotowoltaiczna, oferujemy elastyczny system ratalny – wszystko z myślą o Twoich potrzebach. Zapraszamy!

Sprawdź też inne nasze ubezpieczenia:

MIESZKANIA I DOMU      NA ŻYCIE       UBEZPIECZENIE NA RATY      FIRMY I OC ZAWODU

← Powrót